PÁR SLOV O NÁS

Dobre koordinovaná tímová práca hovorí o nás

Olivový olej

Olivový olej pomáha znižovať riziko vzniku srdcovocievnych chorôb, znižuje hladinu zlého cholesterolu, podporuje trávenie, absorpciu vápnika, spomaľuje starnutie.

Makový olej

Obsahuje veľké množstvo vápnika a vitamínu E a nemá žiadne omamné účinky. Tiež obsahuje veľa bielkovín, vláknin, fosfor, železo, zinok, horčík a iné prospešné látky.

GAFAB

O našom online obchode

Čo sa vám vynorí v mysli, keď počujete povestné „La dolce vita?“ Nám sladký taliansky život pripomína najmä slnko, more a olivy. Kto by nemiloval chuť a vôňu talianskeho olivového oleja a kvalitných olív?

Preto sme sa rozhodli nezostať len pri vychutnávaní talianskeho olivového oleja na osobnú spotrebu. Chceli sme ho predstaviť aj našim blízkym, priateľom, kolegom. Aj tu platí, že nie je olej ako olej a kvalitu voľným okom ťažko spoznať.

Z tohto dôvodu sme hľadali poctivého domáceho výrobcu, u ktorého je práve kvalita na prvom mieste a rozhodli sme sa spolupracovať s firmou Luglio. K nej sme pridali chorvátskeho dodávateľa, maličký rodinný podnik Meloto, ktorý spracováva najkvalitnejšie olivy z Istrie, jedného z TOP regiónov na pestovanie vynikajúcich olív. Ponuku olivových olejov sme doplnili navyše ďalšími zdravými rastlinnými tukmi.

Sortiment plánujeme ďalej rozširovať, už teraz si môžete vybrať slané i sladké dochucovadlá, mexické potraviny – tortilly, tortilla chipsy a omáčky salsa. Chilli je totiž okrem olív naša ďalšia vášeň.

Ako rodinná firma vám v našom regióne radi tovar dodáme osobne, no nezostávame len pri distribúcii. Je nám potešením ponúknuť vám osobný servis, poradiť, aký olej si vybrať, ako sa zorientovať v ponuke, ako čítať zloženie a na čo sa pri kúpe zamerať. Sme hrdí, že balíček s olejmi vám dokážeme doručiť už v priebehu pár hodín od objednania.